Ułatwienia dostępu

PL  |  EN

Konferencje

KONFERENCJE, SZKOLENIA,
SPOTKANIA BIZNESOWE

W hotelu znajdują się cztery sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. W komfortowych warunkach mogą one pomieścić łącznie 400 osób. Wszystkie sale wyposażone są w łącze internetowe, posiadają klimatyzację. Zapewniamy także pełną obsługę gastronomiczną.

Sale Winogronowa (288 m2) i Bankietowa (216 m2) są przystosowane do organizacji większych konferencji. Niewątpliwym ich atutem są tarasy – przy Sali Bankietowej – 216 m2, przy Sali Winogronowej – 288 m2, umożliwiające przeprowadzenie zajęć na świeżym powietrzu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także Salę Zachodnią (100 m2), która pomieści 5-100 osób oraz Salą Gabinetową (24 m2) idealną na kameralne spotkanie biznesowe do 12 osób.

Naszym atutem jest doskonała kuchnia i potrawy dedykowane danej grupie konferencyjnej. Dla dbających o linię proponujemy specjalne przerwy kawowe z potrawami fit, na które składają się deserki z płatkami, owocami i jogurtem naturalnym, zestawy filetowanych owoców czy też świeżo wyciskany sok z pomarańczy. Proponowane przez nas potrawy zawsze uwzględniają Państwa życzenia, sugestie i potrzeby!

Przygotowaliśmy dla Państwa także szereg dodatkowych atrakcji. Czas spędzony u nas umili pobyt w saunie, salce fitness lub na kręglach. Do Państwa dyspozycji może być także GAMEROOM. Możemy także zorganizować dla Państwa wieczór integracyjny, na którym główną atrakcją może być FOTOBUDKA 360 lub FOTOBOX.

Kreśl odważne plany i zaplanuj swoją konferencję już teraz!

Sylwia Kosmowska-Łączkowska

DYREKTOR HOTELU

Marta Matuszak

KOORDYNATOR DS. IMPREZ

Agata Urbańska

KOORDYNATOR DS. IMPREZ