Ułatwienia dostępu

PL  |  EN

Konferencje

KONFERENCJE, SZKOLENIA,
SPOTKANIA BIZNESOWE

W hotelu znajdują się cztery sale konferencyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny. W komfortowych warunkach mogą one pomieścić łącznie 400 osób. Wszystkie sale wyposażone są w łącze internetowe, posiadają klimatyzację. Zapewniamy także pełną obsługę gastronomiczną.

Sale Winogronowa (288 m2) i Bankietowa (216 m2) są przystosowane do organizacji większych konferencji. Niewątpliwym ich atutem są tarasy – przy Sali Bankietowej – 216 m2, przy Sali Winogronowej – 288 m2, umożliwiające przeprowadzenie zajęć na świeżym powietrzu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy także Salę Zachodnią (100 m2), która pomieści 5-100 osób oraz Salą Gabinetową (24 m2) idealną na kameralne spotkanie biznesowe do 12 osób.

Naszym atutem jest doskonała kuchnia i potrawy dedykowane danej grupie konferencyjnej. Dla dbających o linię proponujemy specjalne przerwy kawowe z potrawami fit, na które składają się deserki z płatkami, owocami i jogurtem naturalnym, zestawy filetowanych owoców czy też świeżo wyciskany sok z pomarańczy. Proponowane przez nas potrawy zawsze uwzględniają Państwa życzenia, sugestie i potrzeby!

Przygotowaliśmy dla Państwa także szereg dodatkowych atrakcji. Czas spędzony u nas umili pobyt w saunie, salce fitness lub na kręglach. Do Państwa dyspozycji może być także GAMEROOM. Możemy także zorganizować dla Państwa wieczór integracyjny, na którym główną atrakcją będzie FOTOBUDKA 360.

Kreśl odważne plany i zaplanuj swoją konferencję już teraz!

Sylwia Kosmowska-Łączkowska

DYREKTOR HOTELU

Marta Matuszak

KOORDYNATOR DS. IMPREZ

Agata Urbańska

KOORDYNATOR DS. IMPREZ