Ułatwienia dostępu

PL  |  EN

Hotel

POKÓJ STANDARD

Pokoje jedno-, dwu- lub trzyosobowe z widokiem na ogród lub na ulicę. Wyposażone standardowo w łóżko, stolik nocny, szafę, biurko i stolik, lustro, wieszak ścienny na odzież wierzchnią, lampkę nocną. Do wyposażenia podstawowego należy także łazienka z prysznicem, wyposażona w ręczniki kąpielowe i zestaw kosmetyków. Ponadto każdy pokój wyposażony jest w telefon, lodówkę, zestaw do szycia, wodę butelkowaną. Znajdziecie w nim Państwo także informator hotelowy z najpotrzebniejszymi informacjami i regulaminem.

POKÓJ PREMIUM

Klimatyzowane pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe urządzone w nowoczesnym designie z widokiem na ogród lub na ulicę. Wyposażone w łóżko, stolik nocny, szafę, biurko i stolik, lustro, wieszak ścienny na odzież wierzchnią, lampkę nocną. Pokoje z prywatną łazienką z prysznicem, wyposażoną w ręczniki kąpielowe, suszarkę do włosów i zestaw kosmetyków. Ponadto każdy pokój wyposażony jest w telefon, lodówkę, zestaw do szycia, wodę butelkowaną. Znajdziecie w nim Państwo także informator hotelowy z najpotrzebniejszymi informacjami t.j.: godziny serwowania śniadania, godziny otwarcia restauracji, regulamin hotelu, hasło do Wi-Fi.

POKÓJ LUX GOLD 314

Przepiękny pokój dwuosobowy z łóżkiem małżeńskim urządzony w nowoczesnym designie z widokiem na ogród. Połączenie bieli, złota i szarości nadaje mu elegancji. Pokój z prywatną łazienką z prysznicem Poza standardowym wyposażeniem w pokoju znajduje się zestaw wypoczynkowy. Idealny dla osób lubiących odrobinę luksusu.

STUDIO

Przestronne dwupokojowe studio z pojedynczymi łóżkami, aneksem kuchennym i prywatną łazienką. Jeden pokój zaadaptowany jest na sypialnię, drugi to pokój dzienny. Standardowo wyposażone w łóżko, stolik nocny, szafę, biurko i stolik, lustro, wieszak ścienny na odzież wierzchnią, lampkę nocną. Ponadto pokój wyposażony jest w telefon, lodówkę, zestaw do szycia, wodę butelkowaną. Znajdziecie w nim Państwo także informator hotelowy z najważniejszymi numerami telefonu, godzinami serwowania śniadania, godzinami otwarcia restauracji, regulaminem hotelu, hasłem do Wi-Fi.

APARTAMENT 201

Przestrzenny pokój z balkonem i widokiem na panoramę Wrześni. Apartament znajduje się na drugim piętrze z osobnym salonem, sypialnią oraz toaletą i łazienką z wanną. W pokoju znajduje się standardowe wyposażenie oraz zestaw wypoczynkowy, stół i krzesła. Idealny do organizacji kameralnych imprez w gronie najbliższych.

APARTAMENT 301

Przestrzenny apartament z łóżkiem małżeńskim. Znajduje się na trzecim piętrze, dzięki mogą Państwo podziwiać z balkonu panoramę Wrześni. Apartament wyposażony jest w aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem. Poza standardowym wyposażeniem w pokoju znajduje się także sofa. Idealny na romantyczny pobyt we dwoje.